E- Ticaret Sitesi Teklif Kayıt Formu

e-Ticarete Başlamak İçin Formu Doldurun

Kurumsal
Buradasınız: Anasayfa / Kurumsal
Kurumsal

 

iskenderun web Tasarım

AKASOFT Yazılım Geliştirme Merkezi Olarak 2006 yıllında Hatay İskenderun'da Web teknolojileri, Web yazılımları, Mobil Yazılımlar yanı sıra, dijital dünyaya açılan kapıları, sürekli takip ederek, her zaman üstüne koyarak ilerlemeyi amaç edinmiştir.

AKASOFT Ailesi olarak yeni web sitemizde daha kurumsal çizgiler kullandık.

Oluşturduğumuz mekan/doğa konsepti ile tarihi günümüze empoze ettik.


Akasoft hakkında tüm bilgileri bulabileceksiniz.


Tüm referanslarımız ve projelerimizin detayları da geniş olarak yeni sitemizde yer almaktadır. Sık sık güncellenecek ve değişime uğrayacak olan yeni web sitemizden ayrılmamanızı tavsiye ederiz.

 

 

Pek çok farklı sektördeki tecrübelerimizi dijital platformlar üzerine taşıyarak, markaların başarısını yükseltiyor, satış ve karlılıklarını artırmaları için dijital çözümler sunuyoruz.


Kurumsal yapının korunması ve kurumsal kimlik çalışmaları ile markaların kurumsal kimliğinin dijitaldeki inşasını en etkili şekilde gerçekleştiriyoruz.


Profesyonel kadromuz ile dijital alanda elde ettiğimiz başarı için Google tarafından, 12 kez ödüllendirilerek deneyimimizi tescilledik.


Bu sayede, markaların Google aramalarında avantajlı konumda olmasını sağlayarak, rekabete ortak olmaları ve rakiplerinin önüne geçmeleri için en verimli dijital stratejileri kurgulamaya devam ediyoruz.


Bir markanın dijital dünyada ihtiyacı olan tüm hizmetleri profesyonel olarak, en hızlı şekilde almasını sağlıyoruz.


Siz de bizimle çalışarak, kısa süre içerisinde satışlarınızdaki ve markanıza gösterilen ilgideki artışı gözlemleyebilir, alacağınız hizmetler kapsamında elde edeceğiniz raporlarla da bu artışı analitik olarak doğrudan görebilme fırsatı bulabilirsiniz.
AKASOFT Yazılım Geliştirme Merkezi, kreatif düşüncenin, cazip ve yepyeni fikirlerin markanızla buluşması, markanızın fark yaratması ve hedef kitlesiyle bağ kurması için çalışır.


Dijital pazarlama kanallarına olan hakimiyetiyle %100 başarı odaklı bir tutum sergiler.


Kreatif sürecinizi dijital pazarlama kanallarına yönlendirirken, sizin için karlılığı garantileyecek alternatifleri değerlendirir.


Markanızı bir sezon değil, her sezon cazibe merkezi haline getirir.


Siz de AKASOFT Yazılım Geliştirme Merkezi’in sunduğu hizmetlerden yararlanmak, yaratıcı ekibimizle tanışmak, A’dan Z’ye satış ve pazarlama çözümlerimizi alanında profesyonel ekibimizden dinlemek için bize ulaşmak isterseniz, buradayız.

 

 

Web tasarım, e-ticaret, mobil uygulamalar, google reklamları,Sosyal medya danışmanlığı

E-Ticaret Siteleri ve Temaları ile Size Özgü E-Ticaret E-Arşiv E-Faturaları ile Full Entegre Sistemlere Sahip Olmak İçin bize Ulaşın.


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
İhtiyacınıza Göre Çözümler Sunan Akasoft Yazılım, Web Tasarım, E-Ticaret Sistemler, Google ads, Seo Çalışması, Reklam Pazarlama ve Çevrimiçi Pazarlama da Yanınızda.
Web Tasarım %100
E-Ticaret %100
Search Engine Optimizasyon %90
Google Ads %100
Çevrim İçi Pazarlama %100

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
G-366HFTGPRG